O nas - Travel and you- Biuro podróży

Idź do spisu treści

Menu główne:

O nas

tel. (42) 646 44 64
kom. 503 102 066
travelyou@interia.pl

 ,,
  
ZAPRASZAMY
Poniedziałek - Piątek
11:00 - 19:00
Sobota 10:00 - 16:00


Egzotyka


Kuba                                           4899 zł
Malediwy
                              od 4999 zł
Wenezuela-Wyspa Margarita
od 4269 zł
Dominikana Punta Cana
       od 4759 zł
Tajlandia-Bankok, Pattaya
   od 5049 zł

NEWSLETTER 

Biuro Podróży Travel&You to połączenie 11-letniego doświadczenia turystycznego, pasji do podróżowania oraz wiedzy turystycznej. Biuro specjalizuje się w sprzedaży wczasów i wycieczek najlepszych touroperatorów na rynku. Nasi partnerzy to m.in.: Rainbow Tours, Wezyr Holidays, Gti Travel, Exim Tours, Sun&Fun, Terra Mare, Grecos Holiday, Logos Travel, Almatur, Itaka, Viva Club.

Oferujemy wyjazdy dla klientów w każdej grupie wiekowej, we wszystkie zakątki świata dokładnie sprawdzając standard usług świadczonych przez naszych partnerów oraz kontrolując na bieżąco ich  płynność finansową. Poznajemy osobiście bazę hotelową i atrakcje turystyczne wszystkich regionów, aby móc jak najlepiej dopasować ofertę do potrzeb każdego klienta. Dzięki współpracy z wieloma touroperatorami mamy możliwość porównania ofert każdego z nich i wyboru najlepszej propozycji.

Agnieszka Kryściak-Woźny - właścicielka i założycielka Travel&You, absolwentka kierunku Geografia Turyzmu i Hotelarstwo, pilot wycieczek zagranicznych, specjalistka od wszelkiego rodzaju wyjazdów, ale przede wszystkim od wczasów rodzinnych. Jako mama 6-letniej Wiktorii i 3-letniej Karolinki doskonale poznałam wymagania i potrzeby wypoczynku rodzinnego oraz jak trudna jest organizacja urlopu dla dzieci.

Rodzinne wakacje
w zimie


      *Gran Canaria

*Teneryfa
*Egipt
*Dominikana
*Wenezuela


 
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego