Hotele - Travel and you- Biuro podróży

Idź do spisu treści

Menu główne:

Hotele

Oferty
Hotel Long Beach


Położenie: Turkler, 4 km od Avsallar, 18 km od Alanyi, 104 km od lotniska. Hotel usytuowany na powierzchni 70 000 m2.
Plaża: 50 m od hotelu, prywatna, piaszczysto-żwirowa, 600 m długości. Parasole, leżaki, materace i ręczniki bezpłatne. Przejście do plaży przez ulicę lub tunelem. Bar na plaży zawarty w all inclusive.
W Hotelu: 3 restauracje w budynku, 3 restauracje na wolnym powietrzu, 18 barów, 4 sale konferencyjne, winda, basen kryty (250 m2), 6 basenów odkrytych (1 682, 874, 824, 650, 384, 280 m2), aquapark (8 zjeżdżalni).

Hotel Vikingen Quality Resort&Spa


Vikingen Quality Resort & SPA, gdzie wspaniała elegancja zaprasza do przeżycia niezapomnianych wakacji. Vikingen Quality Resort & SPA położony jest 90 km od lotniska w Antalyi, 15 km od Manavgat i 30 km od Alanyi. Hotel prowadzi Ultra All Inclusive system.
Oferuje różne opcje pokoii dla gości:
                                            są w tym pokoje standardowe, pokoje rodzinne, apartamenty, wille. Hotel znajduje się na plaży o długości 300 metrów, z dwoma pomostami wychodzącym na morze.

Hotel Jacaranda


Hotel położony jest w Costa Adeje, ok. 400m od promenady i plaży Playa de Fanabe. W pobliżu znajduje się centrum handlowe.
Nowoczesny obiekt oferuje 577 pokoi w kilku budynkach otaczających kompleks basenów z atrakcyjnym wodospadem. Recepcja, 9 wind, restauracja, bar z pianinem, dyskoteka, pomieszczenie do gry w karty, kiosk i salon fryzjerski. Na kompleks kąpielowy składają się 3 baseny ze słodką wodą ( 1 z podgrzewaną wodą w okresie zimowym), basen z wodą morską, duży taras słoneczny z leżakami i parasolami( bezpłatnie), 2 bary z przekąskami przy basenach. Hotel przystosowany dla osób niepełnosprawnych (5 pokoi na zapytanie).
Przestronne i gustownie urządzone. Posiadają klimatyzację, telefon, sejf (za opłatą), TV-satelitarną z kanałem muzycznym, mini bar (za opłatą), umeblowany balkon lub taras, wannę, prysznic, WC, suszarkę.

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego